Bezpieczne wejście w chmurę Google

Google jest jedną z firm o największych możliwościach infrastrukturalnych. Wiele organizacji wybiera chmurę Google jako nowe środowisko dla swoich firmowych aplikacji. Teraz, gdy pojawił się region Google w Polsce, lokalne firmy zyskały zupełnie nowe szanse i możliwości.

Dostawca dużą uwagę przywiązuje do dwóch kwestii – bezpieczeństwa i wydajności. Czy to oznacza, że nasze zasoby w tej chmurze są już całkowicie bezpieczne? Na pewno organizacje mogą zwiększyć bezpieczeństwo swoich zasobów wykorzystując dedykowane dla tej chmury zewnętrzne narzędzia bezpieczeństwa. Czy to potrzebne? Tak, ponieważ część odpowiedzialności za bezpieczeństwo zawsze spoczywa na odbiorcach usługi chmurowej. To model współdzielonej odpowiedzialności.

Dlatego warto wiedzieć, jak można zabezpieczyć swoje zasoby i aplikacje za pomocą rozwiązań Fortinet, czy jak chociażby poprawnie konfigurować chmurę. Odpowiedzi między innymi na te pytania znajdziecie w webinarze „Bezpieczna transformacja cyfrowea do Google Cloud”. Zapraszamy.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Obejrzyj materiał