Wsparcie Fortinet dla Microsoft 365

Z usług Microsoft 365 korzysta już większość firm. Ten oparty na chmurze pakiet usług poprawiających produktywność przetwarza ogromną ilość danych korporacyjnych, w tym wiadomości e-mail (Outlook Online), pliki (OneDrive) czy dane finansowe (Excel Online). Zabezpieczenia natywne są oczywiście zaawansowane, jednak niewystarczające, by zapewnić pełne bezpieczeństwo danym organizacji. Wraz z rosnącym doświadczeniem cyberprzestępców i rozwojem używanej przez nich infrastruktury zwiększa się liczba i dynamika ataków. Szczególnie na ataki jest poczta elektroniczna, którą hakerzy wykorzystują do wprowadzenia złośliwego oprogramowania do firmowej sieci. Czy warto poprzestać na oferowanych przez dostawcę usługi zabezpieczeniach, czy jednak zastosować inne, wspomagające rozwiązania? Fortinet oferuje szereg narzędzi sprawiających, że korzystanie z Microsoft 365 staje się bezpieczniejsze. Jakie to narzędzia? Koniecznie przeczytaj.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Fortinet, Inc.. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.