Wyeliminuj złożoność centrum danych przy pomocy hiperkonwergencji.

Materiał promocyjny Dostosowywanie się do dzisiejszych zmieniających się warunków rynkowych oznacza wdrażanie nowych modeli biznesowych, które transformują przedsiębiorstwa. Elastyczna infrastruktura zapewnia fundament niezbędny do szybkiej transformacji.

Tradycyjna trójwarstwowa infrastruktura (moc obliczeniowa, pamięć masowa i sieć) opiera się na skomplikowanym sprzęcie i zarządzaniu operacjami. Ta złożoność pochłania mnóstwo czasu, zwiększa ryzyko i sprawia, że o wiele trudniej o sukces każdego realizowanego projektu.

Rozwiązania typy HCI od Lenovo napędzane przez procesory Intel® Xeon® Scalable oferują jedną, elastyczną platformę, która jest łatwiejsza do wdrożenia, zarządzania, skalowania a przy tym jest bardziej ekonomiczna.

Rozwiązania Lenovo ThinkAgile HCI oparte są na najlepszym na rynku sprzęcie serwerowym, dzięki czemu zapewniają rekordową wydajność i niezawodność.

Rekordowa wydajność

Do serwerów Lenovo ThinkSystem, które są fundamentem wszystkich rozwiązań ThinkAgile HCI należą 224 wydajnościowe rekordy świata, w tym w kluczowych dla wirtualizacji testach - VMmark 3.1 i SPEC VIRT_SC 2013.1

Właśnie te benchmarki pozwalają testować typy obciążeń, które mają kluczowe znaczenie dla HCI.

Wiodące w branży bezpieczeństwo

Ochrona ciągłości działania biznesu dzięki odporności na awarie wbudowanej w oprogramowanie HCI oraz potwierdzonej niezawodności sprzętu Lenovo.

Firma Lenovo jest od wielu lat uznawana za #1 pod względem niezawodności wśród dostawców serwerów x86 w badaniu ITIC Global Survey.

Początek transformacji chmurowej

Rozwiązania Lenovo ThinkAgile HCI to elastyczna platforma dla chmury hybrydowej, wirtualnych desktopów do pracy zdalnej, wirtualizacji albo każdego innego współczesnego obciążenia.

Mniejsze straty i niższe zużycie energii

Niższy całkowity koszt posiadania (TCO) dzięki łatwemu wdrożeniu, infrastrukturze zajmującej mniejszą przestrzeń fizyczną i bardziej efektywnej utylizacji zasobów.

Oszczędności na operacjach IT mogą sięgać nawet 91%.3