Wideo

Papier przyjmie wszystko, czyli kilka słów o podpisie elektronicznym


Faktury, umowy z podwykonawcami i klientami, zamówienia, listy przewozowe, dokumentacja pracownicza. To tylko kilka przykładów z ton dokumentów, którymi wypełnione są firmowe segregatory. Wszystko to niezbędne do funkcjonowania firmy. Czy rzeczywiście? Praktyka pokazuje, że w codziennym obiegu korzystamy jedynie z 10% dokumentacji. Pozostałe 90% to archiwa.

Samsung od lat opracowuje rozwiązania, które umożliwiają efektywne i bezpieczne korzystanie z podpisu elektronicznego na urządzeniach mobilnych. Ze względów prawnych i bezpieczeństwa implementowane w nich mechanizmy biometryczne i algorytmy muszą spełniać restrykcyjne normy.

Tablety, smartfony i dedykowane rysiki Samsung zostały wyposażone w zaawansowane matryce i mechanizmy, które pozwalają rejestrować szeroką gamę informacji biometrycznych, takich jak tempo, kąt nachylenia, nacisk, przyspieszenie. Za zgodność z wymogami bezpieczeństwa odpowiadają algorytmy i warstwa software’owa, integrująca całość rozwiązania dostarczając mechanizmów szyfrujących, uwierzytelniających, autoryzujących.

Zapraszamy na e-Seminarium, którego tematem będą korzyści wynikające z wdrożenia technologii obiegu dokumentów w firmie oraz bezpieczeństwo ich przepływu i archiwizacji.

Spotkanie poprowadzi Tomasz Bitner, Redaktor Naczelny Computerworld Polska.

Papier przyjmie wszystko, czyli kilka słów o podpisie elektronicznym

Eseminarium dostępne jest na tej stronie.

Serdecznie zapraszamy!