WARSZTAT: Negocjacje na bazie interaktywnej inscenizacji rzeczywistości.

"Czy patrzyłeś/aś kiedykolwiek na proces negocjacji jak na... grę? Obie sytuacje łączy wiele: uczestnicy, określone zasady, czas, przestrzeń, techniki. Chcesz poznać zasady tej gry? Jeśli tak, to zapraszam na warsztat Negocjacje na bazie gry SmileUrbo."

W trakcie warsztatów, bazując na interaktywnej inscenizacji rzeczywistości, uczestnicy zajęć doświadczą procesu negocjacji w zespole. Wcielając się w role będą podejmowali decyzje, których konsekwencje przełożą się na efekty ich pracy. Dowiedzą się jakie strategie stosować, jakimi technikami posługiwać się, aby zwiększyć swoją skuteczność i wspólnie uzyskać jak najlepsze rezultaty. To warsztat, który zainspiruje Cię, zwiększy Twoją pewność siebie w negocjacjach, a przede wszystkim pokaże z jakimi elementami spotkasz się w każdej sytuacji negocjacyjnej. Pomoże Ci zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym.

Instrukcja gry

Miejsce: ZOOM
Czas trwania: 3h
Max. liczba uczestników: 10

Przemysław Rybarczyk

Trener, konsultant, coach, partner zarządzający

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, socjolog. Posiada liczne certyfikaty m.in. z zakresu Mediacji, Negocjacji i Rozwiązywania Konfliktów. Coach ICF, konsultant i trener biznesu. Trener dramy. Przez ponad 15 lat menedżer zarządzający dużymi zespołami największych międzynarodowych instytucji finansowych w Polsce. Prowadził zajęcia w ramach studiów dziennych i zaocznych Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Tworzył i wdrażał systemy wynagradzania, motywacyjne, a także projekty rozwojowe i szkoleniowe dla sprzedawców oraz menedżerów. Specjalizuje się w pracy z Zarządami i kadrą menedżerską w zakresie umiejętności zarządzania, budowania oraz rozwoju zespołu. Prowadzi nietypowe projekty rozwojowe w trudnych warunkach górskich bądź na pełnomorskim żaglowcu połączone z pracą coachingową – poprzez metaforę i analogię inspiruje i wprowadza zmiany w organizacjach, ale także sposobie pracy menadżerów. W swojej dotychczasowej działalności poprowadził ponad 1500 dni szkoleniowych, w których wzięło udział kilkanaście tysięcy osób.