HL Tech

Jesteśmy centrum technologicznym odpowiedzialnym za rozwój oprogramowania oraz wsparcie transformacji cyfrowej brytyjskiego giganta rynku finansowego, firmy Hargreaves Lansdown, należącej do FTSE 100.

Naszym celem jest dostarczenie bezpiecznego oprogramowania, które ułatwi inwestorom wykonywanie operacji finansowych.

Spółka HL Tech została utworzona w lipcu 2017. Początkowo zespół składał się z 15 osób, dziś mamy na pokładzie ponad 80 najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów IT.

Promujemy innowacyjne technologie umożliwiające dostarczanie usług finansowych. Będąc partnerem Hargreaves Lansdown odpowiadamy za dostosowane rozwiązania, zwiększając tym samym skuteczność i konkurencyjność. Potrzeby klientów, najlepsze praktyki, jakość i dobry design są podstawą naszego DNA.

W HL Tech tworzymy przestrzeń dla innowacji i rozwoju w oparciu o kulturę dzielenia się wiedzą, ciągłej nauki i informacji zwrotnych.

Nasz zespół budujemy bardzo świadomie, wiedząc dokładnie, co możemy zaoferować i czego oczekujemy. To rodzaj umowy, której podstawą jest wzajemne zaufanie. Dzięki temu udało nam się stworzyć grupę bardzo zaangażowanych i nieprzeciętnie zdolnych ludzi, entuzjastów swojej pracy, ceniących współpracę i dobrą atmosferę.

W 2019 roku HL Tech otrzymało tytuł „Wyróżnione Miejsce Pracy IT” w wyniku badania AudIT 2019 organizowanego przez Computerworld.

HL Tech jest członkiem British Polish Chambers of Commerce.

Wideo

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Grzegorz Warda
Functional Lead – Product Owners
HL Tech

Od ponad 13 lat związany z domeną IT i sektorem finansów w którym w roli Analityka Biznesowego/Product Ownera brał udział w realizacji projektów optymalizujących procesy biznesowe w organizacjach, a także dostarczających nowe usługi/produkty dla Klientów. Od kilku lat wykorzystuje analizę biznesową w połączeniu z metodykami zwinnymi oraz pogłębia swoje doświadczenie w roli lidera zespou. Jego pasją jest astronomia oraz turystyka rowerowa, ponadto od 2 lat stawia pierwsze kroki w ultramaratonach kolarskich.


Łukasz Musch
Quality Assurance Functional Lead
HL Tech

Łukasz Musch, QA Functional Lead w HL Tech. Z testowaniem oprogramowania związany od ponad 10 lat, zwolennik optymalizacji i automatyzacji procesu testowania. Pracował przy testowaniu pierwszych telefonów z Androidem, w ostatnich latach ściśle powiązany z sektorem finansowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów przy użyciu zwinnych metodyk. Od 2014 roku pełni role liderskie. Uwielbia oglądać polską piłkę klubową i grać w pokera.

Zapraszamy do wzięcia udziału w quzie.

Za udział przewidziane są upominki!

Weź udział