eDokumenty

Firma eDokumenty jest pionierem i jednym z liderów na rynku webowych systemów informacyjnych w Polsce. Oprócz systemu obiegu dokumentów eDokumenty, oferuje biznesowy system operacyjny Ready_TM, który zapewnia kompleksową platformę zarządzania firmą, na którą składają się gotowe rozwiązania CRM, BPM, PM i GROUPWARE, oraz framework i komponenty do tworzenia własnych aplikacji.

Przy tworzeniu produktów firma koncentruje się na prostocie, jasności i przejrzystości tworzonych rozwiązań, dzięki czemu oferowane systemy odróżniają się wysoką jakością i pięknym designem.

Więcej informacji na stronie: https://ready-os.com/

Wideo

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Jacek Paszek
CEO
eDokumenty

Programista, architekt i konsultant systemów informacyjnych dla biznesu. Wszechstronne wykształcenie i ponad 15 lat doświadczeń przy tworzeniu i wdrożeniach webowych systemów obiegu dokumentów, workflow i CRM.
Prywatnie ojciec dwójki synów. Poza swoją pracą pasjonuje się muzyką elektroniczną, architekturą, socjologią, sience fiction i bieganiem.


Aneta Fidler
Key Account Manager
eDokumenty

Doradza klientom w zakresie zastosowania oferowanych przez firmę rozwiązań do optymalizacji procesów biznesowych i wspierania komunikacji w zespołach. Prywatnie studiuje Marketing cyfrowy w zarządzaniu i praktykuje jogę.