OpenBiz

OpenBIZ Sp. z o.o. jest podmiotem o 100% polskim kapitale, działającym na rynku w obecnym kształcie od 2013. Spółka specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań firmy Tenable Inc., lidera w branży oprogramowania do detekcji podatności, badania zgodności z normami oraz pomiaru poziomu ryzyka towarzyszącego systemom i sieciom teleinformatycznym. OpenBIZ Sp. z o.o. posiada wysoko wyszkoloną kadrę, która przeszła pełen proces certyfikacyjny producenta systemów i zdała wszystkie dostępne egzaminy.

Spółka posiada status Centrum Kompetencyjnego w zakresie produktów i rozwiązań firmy Tenable Inc. oraz uprawnienia do autoryzowanej instalacji oraz wdrażania jej produktów (Tenable Certified Delivery Engineers) OpenBIZ nie ogranicza się wyłącznie do dostawy i wdrażania oprogramowania, ale świadczy również zaawansowane usługi, poczynając od wsparcia w zakresie inwentaryzacji bezpieczeństwa, poprzez tworzenie modułów badających zgodność z wymogami prawa (na przykład moduł badania zgodności z wymogami rozporządzenia MSWiA do ustawy o ochronie danych osobowych (a następnie RODO/GDPR), czy też metodyka badania zgodności z wymogami „Rekomendacji D” Komisji Nadzoru Finansowego), a na realizacji zabezpieczenia kontrwywiadowczego kończąc.

OpenBIZ posiada audytorów wiodących ISO 27001, ISO 22301 oraz specjalistów d/s ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. OpenBIZ posiada również szerokie kompetencje w zakresie integracji systemu Security Center z systemami zewnętrznymi, w tym: SIEM, Mobile Device Management oraz systemami ticketowymi (JIRA, OTRS) w głównej mierze dzięki autorskim rozwiązaniom programistycznym, które rozszerzają funkcjonalność systemu Security Center. Wśród klientów spółki znajdują się banki, firmy ubezpieczeniowe, medyczne, służby mundurowe, zakłady przemysłowe oraz spółki kolejowe. Potwierdzeniem kompetencji OpenBIZ jest status Platynowego Partnera firmy Tenable Inc.

Kontakt: [email protected]

Wideo

 

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępny:


dr Jerzy Osek
inżynier senior Tenable
OpenBIZ

Dr. Jerzy Osek, inżynier senior Tenable w Centrum Kompetencyjnym OpenBIZ Sp. z o.o., posiadacz pełnej certyfikacji Tenable Inc. Główny szkoleniowiec firmy, współautor metodyki szkoleniowej i podręczników, analityk techniczny i biznesowy, programista. Nadzorował zaawansowane usługi integratorskie u największych klientów firmy.