COX Colvin & Vapor PIN

Firma Cox-Colvin & Associates, Inc. (Cox-Colvin) zyskała reputację dzięki zapewnianiu doświadczonych zespołów projektowych, wysokiej jakości produktów pracy i efektywnemu wykorzystaniu technologii. Nasi klienci liczą na to, że podejmiemy najbardziej złożone wyzwania i będziemy pionierami w innowacyjnych rozwiązaniach.

Aplikacje bazodanowe opracowane przez Cox-Colvin znacznie usprawniły zarządzanie danymi, ocenę, ilustrację i raportowanie wyników.

Będziesz pod wrażeniem naszego doświadczenia, rozpoznasz i docenisz naszą wiarygodność i uczciwość oraz docenisz naszą szybkość reakcji i zaangażowanie w Ciebie i Twoje projekty.

https://www.coxcolvin.com

Wideo

Dodatkowe materiały

Vapor Intrusion Remediation Groundwater Monitoring

Vapor Pin Enterprises, Inc. (VPE), produkuje szereg produktów używanych na całym świecie do oceny warunków gazowych w glebie pod twardymi powierzchniami. Nasz pierwszy produkt, Vapor Pin®, to opatentowane, wielokrotnego użytku, samouszczelniające się urządzenie do pobierania próbek, które ma różnorodne zastosowania, w tym między innymi: pobieranie próbek gazu ziemnego z podłoża, badania / testy obniżania ciśnienia , oceny gazów rozproszonych, charakterystyka obszaru źródłowego, testy pilotażowe i monitorowanie postępów w łagodzeniu skutków. Vapor Pin® jest tak łatwy w użyciu, że możesz zainstalować próbkę i porzucić prawie 100 punktów monitorowania w ciągu kilku dni, używając tylko narzędzi ręcznych. Szczelne uszczelnienie i bezpieczne pokrywy pozwalają Vapor Pins® pozostać na miejscu przez czas nieokreślony w celu długoterminowego pobierania próbek i monitorowania łagodzenia skutków. Ponadto są łatwe do wyodrębnienia w celu ponownego użycia.

Od czasu opracowania Vapor Pin® w 2011 roku, firma VPE dodała do swojej linii produktów szereg innych urządzeń, w tym FLX-VP, Mini Vapor Pin® i Vapor Pin® Insert, które ułatwiają zbieranie gazu glebowego. próbki i pomiary ciśnienia pod zaprojektowanymi barierami dla przenikania pary lub powłokami ograniczającymi parowanie. Odwiedź naszą witrynę internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach, pobrać oficjalne dokumenty lub znaleźć łącza do naszych krajowych i międzynarodowych dystrybutorów.

https://www.vaporpin.com

Wideo

Dodatkowe materiały

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Laurie A. Chilcote
Vice President
Vapor Pin Enterprises, Inc.

Laurie Chilcote jest Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu w Cox-Colvin & Associates Inc. oraz Wiceprezesem zarządu Vapour Pin Enterprises Inc. i Vapor Pin Brazil. Pełniąc swoje funkcje zapewnia nadzór kierowniczy i techniczny nad całym amerykańskim i międzynarodowym marketingiem oraz sprzedażą Vapor Pin®, zarządza amerykańskimi i międzynarodowymi patentami i znakami towarowymi oraz ustanawia i nadzoruje sieć międzynarodowych dystrybutorów firmy. Rola Laurie uwzględnia edukowanie społeczności środowiskowej w zakresie technologii Vapor Pin® poprzez prezentacje dla firm zajmujących się ochroną środowiska, organów regulacyjnych i deweloperów na całym świecie.


Craig Goxe
President
Cox-Colvin & Associates, Inc.

Craig Gox jest prezesem zarządu oraz głównym naukowcem w Cox-Colvin & Associates Inc., gdzie jest odpowiedzialny za sprawowanie nadzoru kierowniczego i technicznego nad dużymi projektami środowiskowymi prowadzonymi przez firmę w ramach programów RCRA, CERCLA i Brownfield. Założona w 1995 roku firma Cox-Colvin & Associates, Inc. świadczy usługi doradztwa środowiskowego dla klientów z sektora publicznego i prywatnego na terenie całych Stanów Zjednoczonych.