CDM Smith

CDM Smith jest międzynarodową firmą oferującą zintegrowane rozwiązania w dziedzinie gospodarki wodnej, ścieków, środowiska, transportu, geotechniki, energii i obiektów dla Klientów publicznych i prywatnych na całym świecie. Jako firma inżynieryjna i konsultingowa oferujemy wyjątkową obsługę Klienta i zapewniamy najwyższą jakość w całym cyklu życia projektu. Firma wyróżnia się elastycznością w projektowaniu i alternatywnym podejściu do realizacji projektów.

CDM Smith działa już od ponad 70 lat. Świadczymy wysokiej jakości usługi na rzecz poprawy jakości środowiska i infrastruktury na całym świecie. Pragniemy zawsze spełniać oczekiwania naszych Klientów. Stale się doskonalimy, wyznaczamy wysokie standardy w zakresie jakości naszych usług i dzięki temu zapewniamy stabilność i sprawczość biznesową naszą i naszych Klientów.

CDM Smith Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w Polsce w roku 2005. W roku 2009 roku, poprzez akwizycję dwóch znanych na polskim rynku firm, Proeko i CTBK Ekotechnika, zyskała nową jakość. Naszym celem jest zapewnienie Klientom kompleksowych usług – od wstępnych analiz ryzyka, poprzez strategiczne i ukierunkowane na konkretne przedsięwzięcia oceny skutków środowiskowych, opracowanie koncepcji ekonomiczno-technicznych i analiz wykonalności, analiz i dokumentacji geotechnicznych, do projektowania, nadzorów inwestorskich oraz realizacji włącznie.

Dodatkowe materiały

 

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będze na czacie dostępna:


Iwona Ksiadzyna
Koordynator ds. komunikacji
CDM Smith

Iwona ma bogate doświadczenie w koordynowaniu działań marketingowych/public relations oraz w ustalaniu strategii marketingowych zgodnie z potrzebami biznesu. Jej doświadczenie obejmuje szeroką praktykę międzykulturową w regionie EMEACIS.