Integrated Solutions partnerem Huawei

Podpisana przez firmy umowa o współpracy ma rozszerzyć ofertę Integrated Solutions dotyczącą realizacji projektów wdrażania infrastruktury sieciowej w największych polskich firmach.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prenumeraty
elektronicznej magazynu Computerworld!
Cyfrowa transformacja w sektorze bankowym – zagrożenia i szanse

Cyfrowa transformacja w sektorze bankowym – zagrożenia i szanse

Otoczenie rynkowe gwałtownie się zmienia pod wpływem cyfrowej transformacji. Paradoksalnie, polskie banki – choć nastawione na innowacyjność i technologicznie zaawansowane – mogą spocząć na laurach i przegapić moment, w którym ich przewaga zacznie zanikać. Przykłady Netflixa, który...

Cyfryzacja w firmach sektora produkcji i dystrybucji – szanse i wyzwania

Cyfryzacja w firmach sektora produkcji i dystrybucji – szanse i wyzwania

Cyfryzacja procesu produkcji i dystrybucji dóbr to jeden z bardziej efektywnych sposobów na poprawę konkurencyjności, zwiększenie elastyczności biznesowej oraz optymalizację kosztów bez ponoszenia nadmiarowego ryzyka. Tego typu przemianom towarzyszy jednak często wiele wyzwań, które...

5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem, przed jakim stoi wielu ekspertów IT jest odpowiednie wykorzystanie tego trendu w środowisku firmowym. W jaki sposób podejść do tematyki wdrażania...

Należąca do Orange Polska firma Integrated Solutions specjalizująca się w integracji systemów ICT została autoryzowanym partnerem Huawei.

Urządzenia i technologie sieciowe chińskiego producenta będą wykorzystywane przez Integrated Solutions w projektach integracji i wdrażania systemów w obszarach infrastruktury, sieci oraz bezpieczeństwa.

Zobacz również:

Dodatkowo, uzyskane przez inżynierów IS certyfikaty przyznawane przez Huawei umożliwiają świadczenie autoryzowanego serwisu urządzeń tego producenta.

„Nowy rok rozpoczęliśmy od współpracy z Huawei. To krok w stronę większej niż do tej pory dywersyfikacji naszej oferty rozwiązań sieciowych. Chcemy dać klientom wybór, w oparciu o którą technologię zamierzają rozwijać swoje środowiska teleinformatyczne. Dla wielu z nich Huawei jest ciekawą alternatywą, zarówno pod kątem ceny, jak i jakości” wyjaśnia Marek Janik, inżynier z Integrated Solutions. Korzystając z urządzeń sieciowych oferowanych przez Huawei, S zamierza ubiegać się o realizację nowych projektów wśród największych przedsiębiorstw w Polsce.

Produkty Huawei rozszerzają ofertę urządzeń znajdujących się w ofercie Integrated Solutions. Wśród dostawców z którymi IS ma już podpisane umowy partnerskie można wymienić m.in. Cisco, HPE, IBM, Fortinet, Juniper, Oracle, Check Point, Avaya, Extreme Networks i Microsoft.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.