AGH uruchamia kierunek E-gospodarka

Wydział Humanistyczny AGH otwiera nowa specjalność na studiach magisterskich. Studenci w roku akademickim 2012/2013 będą mogli rozpocząć studia uzupełniające magisterskie na specjalności E-Gospodarka.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prenumeraty
elektronicznej magazynu Computerworld!
Pracodawcy IT

Pracodawcy IT

Zapraszamy do pobrania wydania specjalnego Computerworld 'Pracodawcy IT' W publikacji tabele z danymi na temat m.in. zatrudnienia IT, benefitów i form zatrudnienia, które oferują firmy biorące udział w badaniu Computerworld.

Kariera w IT

Kariera w IT

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacja Computerworld „Kariera w IT” W wydaniu m.in.: * Specjalista pilnie poszukiwany * Mapa zatrudnienia informatyków * Eksport kompetencji * Wynagrodzenia IT

Kariera w IT

Kariera w IT

Informatycy dobrze zarabiają i mają wiele możliwości budowania kariery, pod warunkiem, że oprócz zdobywania umiejętności technicznych zainwestują w naukę języków obcych i rozwój osobowości. Poza tym w wydaniu m.in.: Informatyk na swoim, Polskie doliny krzemowe, płace w IT, branże...

Program E-gospodarki inspirowany jest intensywnymi zmianami, jakie dokonują się na styku nowoczesnych technologii i społeczeństwa, w warunkach szybkiego rozwoju Internetu i rewolucyjnych zmian zachodzących pod jego wpływem na rynku pracy. "W ramach nowej specjalności studenci przygotowywani są do zastosowania ICT w sferze społecznej, a także do posługiwania się metodami komputerowego wspomagania pozyskiwania danych. Uzyskują wiedzę z zakresu organizowania działalności gospodarczej w sieci, reklamy i promocji przedsiębiorstw w Internecie oraz wykorzystania narzędzi przedsiębiorczości elektronicznej w globalnym społeczeństwie informacyjnym" - tłumaczą władze wydziału.

Wśród specjalistów i praktyków prowadzących zajęcia w ramach specjalizacji E-Gospodarka znajdują się przedstawiciele m.in następujących firm: Google Polska, Grupa Allegro, TVN SA, Interia.pl, Megapanel PBI/Gemius, Humanoit Group, Freshmail, Eskadra Opcom, Benhauer, Pride and Glory Interactive, InnovaWeb, AdTaily/AGORA SA, Socjomania.pl. Poprowadzą oni zajęcie m.in. z analizy trendów w Internecie, społeczności wirtualnych, innowacyjności i marketingu w e-gospodarce, e-biznesu, digital economy, technologii webowych i mobilnych, zarządzania e-projektem, e-commerce.

Zobacz również:

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.