CeBIT: Amazon.com i Nokia uruchomią wspólne usługi handlu elektronicznego

Początkowo będą one dostępne za pośrednictwem brytyjskiej strony sklepu.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prenumeraty
elektronicznej magazynu Computerworld!
Lenovo Thinkstation P310 SFF - mała, wydajna stacja robocza

Lenovo Thinkstation P310 SFF - mała, wydajna stacja robocza

Compendium CE do szkoleń używa głównie stacji roboczych, ponieważ ze względu na charakter swojej działalności – edukowania w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych, potrzebuje wydajnych maszyn działających bezbłędnie w warunkach dużych obciążeń. Stacja robocza jest w tej...

W drodze do protokołu HTTP/2

W drodze do protokołu HTTP/2

Protokół HTTP/2 znacząco zwiększa szybkość działania i bezpieczeństwo kluczowych dla firmy aplikacji internetowych. Według badania przeprowadzonego niedawno przez firmę IDG Research, niewiele działów IT ma wystarczająca wiedzę na temat nowego protokołu i problemów technicznych...

Amazon.com, popularny sklep internetowy, i fińska Nokia zapowiedziały współpracę na skalę światową, mającą na celu dostarczanie usług bezprzewodowego handlu elektronicznego dla użytkowników telefonów komórkowych zgodnych z WAP.

Początkowo usługi będą dostępne za pośrednictwem brytyjskiej strony Amazon, gdzie uruchomiono już specjalną sekcję, pozwalającą użytkownikom telefonów zgodnych z WAP na przeglądanie recenzji i dokonywanie zakupu produktów z działu książek, płyt kompaktowych i innych. Usługa ma zostać rozbudowana i wdrożona także w innych serwisach Amazon na całym świecie.

Zobacz również:

Zdaniem analityków, do końca 2003 r. liczba osób korzystających z Internetu za pośrednictwem urządzeń bezprzewodowych wyniesie 500 mln i będzie wyższa niż tych, którzy robią to za pomocą komputera osobistego.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.