Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WIRED Magazine (UK) 2.9.0.22.63646

WIRED Magazine (UK) to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie WIRED Magazine (UK) odpowiedzialna jest firma Condé Nast Digital Britain.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 432
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital Britain
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
WIRED Magazine (UK) to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. WIRED Magazine (UK) zostało stworzone przez firmę Condé Nast Digital Britain.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.9.0.22.63646 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić GQ Magazine (UK) oraz Atomix Mag.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.