Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Windows Movie Maker 2.6 pl

Prosty, intuicyjny i darmowy edytor wideo, dzieki któremu nie musisz kupować drogich aplikacji, aby wykonać podstawową obróbkę filmów z wakacji lub urodzin.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 84365
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Microsoft Corp.
Rozmiar: 7.36 MB
Nazwa pliku: MM26_PL.msi
Program Movie Maker 2.6 jest przeznaczony dla użytkowników systemu Vista, na których komputerach nie można uruchomić wersji programu Movie Maker dla systemu Vista. Jest to prosty, intuicyjny i darmowy edytor wideo, dzieki któremu nie musisz kupować drogich aplikacji, aby wykonać podstawową obróbkę filmów z wakacji lub urodzin.

Możesz wstawić obraz, ścieżkę dźwiękową, dodawać efekty wideo, efekty przejść, napisy początkowe i końcowe. Jest to idealne narzędzie do zastosowań domowych, gdzie nie jest istotna szybkość działania czy dostępność dziesiątek funkcji, których i tak przeciętny użytkownik nie jest w stanie wykorzystać.

Wygodny interfejs posiada okienko podlgądu, oś czasu oraz narzędzie do narracji. Dzięki obsłudze funkcji "przeciągnij-upuść" aplikacja nie będzie wyzwaniem dla mniej zaawansowanych użytkowników.

Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Vista; Windows Vista Business; Windows Vista Enterprise; Windows Vista Home Basic; Windows Vista Home Premium; Windows Vista Starter; Windows Vista Ultimate
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.