Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WiFi Remote Access 1.0w

WiFi Remote Access to program pozwalający na przeglądanie zawartości palmofonu z poziomu przeglądarki internetowej bez potrzeby instalacji dodatkowej aplikacji na komputerze stacjonarnym.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 758
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: julien-manici.com
Rozmiar: 961 KB
Nazwa pliku: WIFI_Remote_Access.zip
Ta bezpłatna aplikacja umożliwia na łatwe eksplorowanie zasobów naszego urządzenia. Wystarczy uruchomić WiFi Remote Access na swoim PDA bądź palmofonie, włączyć obsługę WiFi i w przeglądarce internetowej na komputerze stacjonarnym lub notebooku wpisać numer IP komórki. Numer ten wyświetla się w interfejsie aplikacji przez cały czas jej działania.

Możemy przeglądać zdjęcia, słuchać muzyki bezpośrednio z palmofonu w interfejsie przeglądarki webowej. Program pozwala również wysyłać pliki z komputera na palmofon. Zaawansowanym użytkownikom zapewne spodoba się zawarty w programie edytor rejestru pozwalający na optymalizację Windows Mobile.

Do poprawnego działania i połączenia z palmofonem zalecana jest przeglądarka internetowa Internet Explorer 6 lub nowsza. Chociaż również pod Firefoxem, Operą czy Chromem również działa poprawnie. WiFi Remote Access dostępny jest w 9 językach, w tym również po polsku.

Obsługiwane urządzenia:

Windows Mobile 6.x
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.