Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Wallpaper* Magazine 3.01

Wallpaper* Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Wallpaper* Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio IPC Media Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 841
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: IPC Media Limited
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Wallpaper* Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Wallpaper* Magazine zostało stworzone przez firmę IPC Media Limited.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.01. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić KUCHNIA Magazyn dla smakoszy oraz PlayStation Official Magazine - UK (Sony PS2, PS3, PSP and PS Vi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.