Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Vanity Fair Magazine 2.1.0.12.33355

Vanity Fair Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Vanity Fair Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Condé Nast Digital Britain

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 719
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital Britain
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Vanity Fair Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Vanity Fair Magazine odpowiedzialna jest firma Condé Nast Digital Britain.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.1.0.12.33355. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także Bloomberg Businessweek+ oraz Harper's Bazaar UK.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.