Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L550D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Window

Toshiba Satellite L550D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Window to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Toshiba.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 591
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Toshiba
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: hdsdal-20091015153654.zip
Toshiba Satellite L550D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite L550D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Window, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus P8P67 PRO (REV 3.1) Bupdater BIOS Flash Utility 1.30 czy Lenovo ThinkCentre M80 Flash UEFI BIOS 9GKT33A. Aplikacja Toshiba Satellite L550D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Window może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.