Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite A500 YUAN TV Tuner Driver 2.3.3.24A for Vista6

Toshiba Satellite A500 YUAN TV Tuner Driver 2.3.3.24A for Vista6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki YUAN.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 391
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: YUAN
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: tv-tuner-20090903094921_3...
Toshiba Satellite A500 YUAN TV Tuner Driver 2.3.3.24A for Vista6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy YUAN.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i Toshiba Satellite A300D AuthenTec Fingerprint Software / Driver . Aplikacja Toshiba Satellite A500 YUAN TV Tuner Driver 2.3.3.24A for Vista6 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.