Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Settlers 7: Paths to a Kingom v1.01 to v1.08 Patch

The Settlers 7: Paths to a Kingom v1.01 to v1.08 Patch to łatka do gry The Settlers 7: Droga do Królestwa, hitu stworzonego przez Blue Byte. Tytuł ten umożliwia graczom przejęcie kontroli nad wybranym królestwem oraz rozwijanie go według wybranej ścieżki (siła militarna, potęga ekonomiczna lub innowacyjność).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 610
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Blue Byte
Rozmiar: 285.86 MB
Nazwa pliku: the_settlers_7_1.01_or_la...
The Settlers 7: Paths to a Kingom v1.01 to v1.08 Patch to łatka do gry The Settlers 7: Droga do Królestwa, hitu stworzonego przez Blue Byte. Tytuł ten umożliwia graczom przejęcie kontroli nad wybranym królestwem oraz rozwijanie go według wybranej ścieżki (siła militarna, potęga ekonomiczna lub innowacyjność). The Settlers 7: Droga do Królestwa charakteryzuje się również niesamowitą grafiką (stworzoną w oparciu o nową wersję silnika Trinigy).

W łatce The Settlers 7: Paths to a Kingom v1.01 to v1.08 Patch poprawiono działanie chatu, przyspieszono uruchamianie się instalatora gry, wprowadzono dodatkowe opcje w menu Quick Play, dodano listę kilku ostatnich przeciwników w kontaktach, wyeliminowano kilka błędów związanych z działaniem gry i wiele więcej.

Stabilne wersje The Settlers 7: Paths to a Kingom

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.