Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The English Garden 1.1

The English Garden to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. The English Garden zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Archant Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 552
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Archant Ltd
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
The English Garden to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. The English Garden powstało w studiu firmy Archant Ltd.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.1. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Bike Mag oraz Seventeen Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.