Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SpyShelter Anti-Keylogger Premium 9.9.1

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 269
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: SpyShelter
Rozmiar: 6.39 MB
Nazwa pliku: SpyShelter Premium...
SpyShelter Anti-Keylogger Premium to program, który dzięki unikalnej i restrykcyjnej ochronie behawioralnej stale monitoruje wszystkie krytyczne obszary systemu operacyjnego. W ten sposób jest w stanie wykryć i zatrzymać nierozpoznane przez antywirusy keyloggery, trojany i inne złośliwe aplikacje. Od momentu, w którym zainstalowany zostanie SpyShelter, wszystkie podejrzane akcje wymagać będą podjęcia decyzji przez użytkownika, który może daną akcję zaakceptować lub odrzucić. Gdy złośliwa aplikacja spróbuje zainfekować system, SpyShelter natychmiast zatrzyma ją i powiadomi o podejmowanej przez nią akcji. Oprócz ochrony krytycznych funkcji systemowych, SpyShelter posiada drugą warstwę ochrony przed keyloggerami - moduł szyfrowania klawiatury, który szyfruje klawisze wszystkich aplikacji. Dzięki temu jeśli keylogger uzyska dostęp do klawiatury, przechwyci tylko ciągi losowych cyfr.

SpyShelter jest pochodzącym z Polski Anti-Keyloggerem otrzymującym wyróżnienia na całym świecie. Dlaczego? Tradycyjne oprogramowanie antywirusowe jest uzależnione od bazy sygnatur wirusów, co oznacza, że eksperci muszą opracować sposób na pozbycie się wirusa z systemu i dopiero wtedy publikowana jest aktualizacja bazy. SpyShelter skupia się na monitorowaniu zachowań.

Na wirtualnej płycie DVD znajdziesz instalator wraz z odnośnikiem do strony, na której po podaniu adresu e-mail zostanie wygenerowana i wysłana 3-miesięczna darmowa licencja uprawniająca do użytku SpyShelter Premium.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.