Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Speedway GP 2012 1.1.2

Speedway GP 2012 to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Sportowe. Speedway GP 2012 może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Vivid Games.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2034
Cena/licencja: 7,82 zł
Producent/dystrybutor: Vivid Games
Rozmiar: 50 KB
Nazwa pliku: details?id=com.vividgames...
Speedway GP 2012 to mobilna gra umożliwiająca wykorzystanie naszego smartfona do zabawy. Należy ona do kategorii Sportowe. Użytkownicy mogą korzystać z Speedway GP 2012 dzięki zaangażowaniu pracowników Vivid Games.

Gra działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.1.2. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa.

Przydatne informacje na temat gier, aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl. Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Bridge Constructor oraz Carcassonne.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.