Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SONY Vegas Pro 64-bit 12 Build 394

SONY Vegas to profesjonalne narzędzie do edycji wideo. Łączy zaawansowane funkcje obróbki plików filmowych z rozbudowanymi możliwościami kreowania ścieżek audio w wysokiej jakości.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 7790
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Sony Creative Software Inc
Rozmiar: 229.7 MB
Nazwa pliku: vegaspro12.0.394.exe
SONY Vegas Pro to profesjonalne narzędzie do edycji wideo. Łączy zaawansowane funkcje obróbki plików filmowych z rozbudowanymi możliwościami kreowania ścieżek audio w wysokiej jakości. Wszystko w czasie rzeczywistym, bez względu na to czy materiał wideo jest w zwykłej rozdzielczości, czy też Full HD.

Aplikacja oferuje szeroki zakres różnorodnych funkcji, wysoką szybkość działania oraz wydajność. Umożliwia autoring płyt DVD i Blu-ray

Sony Vegas może służyć do tworzenia zarówno prostych projektów filmowych, jak również pełnometrażowych produkcji. Obsługuje pliki SD i HD. Automatycznie koryguje błędy synchronizacji i pozwala na nielimitowane dodawanie do projektu ścieżek audio i wideo. Pozwala pracować w każdych proporcjach ekranu i edytować materiał zapisany z różną liczbą ramek odtwarzanych na sekundę. W jednym projekcie, a nawet ścieżce możesz zamieścić elementy o niejednolitych formatach, bez konieczności ich konwersji.

Wydanie 12 Build 394 to sporo nowości. Najważniejszą jest przejście wyłącznie na wersje pod systemy 64-bit. Dodano możliwość wypalania dysków 3D Blu-ray, pasek postępu OpenFX, wsparcie stereo dla plików .M2T i mnóstwo innych rzeczy.

Stabilne wersje SONY Vegas Pro 64-bit

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.