Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Snap Magazine 1.0

Snap Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Snap Magazine powstało w studiu firmy Hipstamatic, LLC.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 590
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hipstamatic, LLC
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
Snap Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Narzędzia dla grafików. Snap Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hipstamatic, LLC

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.0.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić StartUp Magazine PL oraz Hot Bike.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.