Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Smart Tools - Przybornik 1.4.9

Smart Tools - Przybornik to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Smart Tools - Przybornik wprowadzono na rynek przez Smart Tools co.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1372
Cena/licencja: 7,99 zł
Producent/dystrybutor: Smart Tools co.
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: details?id=kr.aboy.tools&...
Smart Tools - Przybornik to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Za stworzenie Smart Tools - Przybornik odpowiedzialna jest firma Smart Tools co..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.4.9. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić MyBackup Pro oraz Poweramp Full Version Unlocker.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.