Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Skater Boy 1.3

Skater Boy to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Za stworzenie Skater Boy odpowiedzialna jest firma RUNNERGAMES.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 838
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: RUNNERGAMES
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku: details?id=com.game.Skate...
Skater Boy to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Skater Boy powstało w studiu firmy RUNNERGAMES.

Gra działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.3. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl. Wśród bardzo dużego zbioru gier dostępnych na Androida warto polecić Angry Birds oraz Sleepy Jack.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.