Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SharpKeys 3.0

Bezpłatny program SharpKeys jest doskonałym uzupełnieniem microsoftowego narzędzia RemapKey. Jest to dodatkowe narzędzie systemowe, pozwalające na modyfikacje rejestru w ten sposób, aby zamieniać cechy i właściwości klawiszy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2184
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Randy Rants
Rozmiar: 376 KB
Nazwa pliku: sharpkeys3.msi
Bezpłatny program SharpKeys jest doskonałym uzupełnieniem microsoftowego narzędzia systemowego RemapKey. Nie wyświetla układu klawiatury w postaci graficznej, więc przypisania poszczególnych klawiszy trzeba zamieniać ręcznie. SharpKeys podaje przedefiniowane dotychczas klawisze i pozwala cofać te przedefiniowania zarówno pojedynczo jak i wszystkie naraz.

Darmowy program SharpKeys to idealne narzędzie systemowe dla każdego, kto lubi mieć całkowitą kontrolę nad komputerem. Jest to instrument pozwalający na modyfikacje rejestru w ten sposób, aby zamieniać cechy i właściwości klawiszy. Dzięki temu klawiatura zostaje przystosowana do naszych potrzeb. Istnieje również możliwość wyłączania wybranych. Aplikacja obsługuje zarówno standardowe klawisze, jak też i funkcyjne oraz dodatkowe (na przykład obsługujące odtwarzacze audio lub też zmiany stron internetowych). Co prawda nie ma wydania SharpKeys po polsku, jednak mamy tu tzw. „TypeKey”, czyli funkcję pozwalającą w szybki sposób znaleźć pożądany klawisz. Potem wystarczy tylko przemalować go i gotowe.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.