Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Shade: Gniew Aniołów Demo PL

Polskojęzyczna, grywalna wersja demonstracyjna gry 'Shade: Gniew Aniołów' - zrealizowanej w konwencji horroru ciekawej gry akcji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 978
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Cenega Poland
Rozmiar: 91.72 MB
Nazwa pliku: cenega_poland_shade_demo_...
Polskojęzyczna, grywalna wersja demonstracyjna gry 'Shade: Gniew Aniołów' - zrealizowanej w konwencji horroru ciekawej gry akcji.

Gra oferuje 30 ogromnych poziomów, w których akcja będzie się toczyć m.in. w opuszczonej wiosce, bazie wojskowej, obleganym średniowiecznym mieście czy też w nawiedzonych kopalniach. Podczas rozgrywki wykorzystując dostępny arsenał broni zmierzymy się z dwudziestoma sześcioma różnorodnymi i przerażającymi postaciami.

Gracz wcieli się w postać Shade'a, półczłowieka-półdemona, który po dotarciu do mrocznego miasta gdzieś w Europie staje się obiektem zagadkowych ataków potworów, wampirów i zombie. Monstra te służą mitycznemu bóstwu, chcącemu za wszelką cenę powrócić na Ziemię. W trakcie gry, Shade zostaje wmieszany w intrygę związaną z przywiezieniem do miasteczka intensywnie chronionego monolitu, który wydaje się kryć rozwiązanie całej zagadki.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.