Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SFX: The Sci-Fi and Fantasy Magazine 2.1

SFX: The Sci-Fi and Fantasy Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. SFX: The Sci-Fi and Fantasy Magazine zostało stworzone przez firmę Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 482
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 32 KB
Nazwa pliku:
SFX: The Sci-Fi and Fantasy Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. SFX: The Sci-Fi and Fantasy Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.1.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Project Magazine oraz Future Music: Technology and Tutorials for the Modern Music Prod.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.