Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung NP550P5C Notebook Easy Settings Software 1.1.1.2 for Win

Samsung NP550P5C Notebook Easy Settings Software 1.1.1.2 for Win to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Samsung.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 7879
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Easy_Settings_1.1.1.2.ZIP
Samsung NP550P5C Notebook Easy Settings Software 1.1.1.2 for Win to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Samsung.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Samsung NP550P5C Notebook Easy Settings Software 1.1.1.2 for Win jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Toshiba Satellite C870D Atheros Bluetooth Filter Driver Package czy Asus P8H61 PLUS R2.0 Realtek LAN Driver 5.796/ 6.250/ 7.52 for X. Aplikacja Samsung NP550P5C Notebook Easy Settings Software 1.1.1.2 for Win może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.