Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung NP350U2A Notebook Intel Wireless Display Software 2.1.39

Samsung NP350U2A Notebook Intel Wireless Display Software 2.1.39 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 530
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Intel_Wireless_Display_2....
Samsung NP350U2A Notebook Intel Wireless Display Software 2.1.39 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Samsung NP350U2A Notebook Intel Wireless Display Software 2.1.39, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-780T-D3L (rev. 4.0) BIOS FB czy Acer Extensa 5620G Notebook Broadcom LAN Driver 10.46.0.0 for Vi. Aplikacja Samsung NP350U2A Notebook Intel Wireless Display Software 2.1.39 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.