Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung NP-QX411I Notebook Easy Network Manager Software 4.0.4.7

Samsung NP-QX411I Notebook Easy Network Manager Software 4.0.4.7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Samsung.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 714
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Easy_Network_Manager_4.0....
Samsung NP-QX411I Notebook Easy Network Manager Software 4.0.4.7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Samsung.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Samsung NP-QX411I Notebook Easy Network Manager Software 4.0.4.7, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP HDX X16-1301TX Premium Notebook USB TV Tuner Driver 2.1 C czy Fujitsu NVIDIA Display Driver 290.69 for Windows 7. Samsung NP-QX411I Notebook Easy Network Manager Software 4.0.4.7 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.