Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung HE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.1 for Windows 7

Samsung HE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.1 for Windows 7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Samsung.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3338
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Samsung
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fileDownload.do?down_id=1...
Samsung HE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.1 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Samsung.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Samsung HE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.1 for Windows 7, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L830 HDD Protection Utility 2.2.2.15 for Windo czy Sapphire Mini PC EDGE-HD NVIDIA Display Driver 260.99 for Vista/. Samsung HE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.1 for Windows 7 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.