Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Red magazine UK 2.5.8

Red magazine UK to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Red magazine UK zostało stworzone przez firmę Hearst Magazines UK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 499
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Magazines UK
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
Red magazine UK to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Red magazine UK może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Magazines UK

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.5.8.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić And Men oraz connect.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.