Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Real Madrid Grada Blanca 5.3

Real Madrid Grada Blanca to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Real Madrid Grada Blanca powstało w studiu firmy Real Madrid C.F..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 645
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Real Madrid C.F.
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:
Real Madrid Grada Blanca to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Za stworzenie Real Madrid Grada Blanca odpowiedzialna jest firma Real Madrid C.F..

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 5.3. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić How It Works oraz Konsolowiec.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.