Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Razer Game Booster (Windows XP) 4.2.42

Game Booster to program przeznaczony do optymalizacji systemu operacyjnego przeznaczonego do uruchamiania wymagających gier.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1357
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 41.93 MB
Nazwa pliku: RazerGameBoosterSetup_XP_...
Game Booster to program przeznaczony do optymalizacji systemu operacyjnego pod kątem gier wideo. Działanie Game Boostera polega na wyłączeniu przed uruchomieniem gry działających w tle procesów systemowych, wyczyszczeniu pamięci RAM oraz zwiększeniu wydajności procesora. Po zakończeniu zabawy wystarczy kolejne kliknięcie, by wszystkie ustawienia wróciły do stanu przed wyłączeniem. Listę wyłączanych usług i procesów można edytować – uzupełniać o nowe wpisy, czy eliminować te, które nie powinny być wyłączane.

Game Booster wyposażony został także w funkcję defragmentacjai. Jej działanie polega na optymalizacji ułożenia plików startowych gier co pozwala na szybsze ich uruchamianie. Wydanie oznaczone numerem 3 współpracuje z PunkBuster, Cheating-Death, VAC, a także innymi zabezpieczeniami przeciwko oszustom. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

UWAGA

Dla Windows Vista, 7 oraz 8 i 8.1 istnieje osobne wydanie. Znajduje się ono na sąsiedniej stronie naszego portalu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.