Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Quadrant Standard Edition 2.1.1

Quadrant Standard Edition to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Quadrant Standard Edition dzięki zaangażowaniu pracowników Aurora Softworks.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1331
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Aurora Softworks
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=com.aurorasoft...
Quadrant Standard Edition to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Quadrant Standard Edition wprowadzono na rynek przez Aurora Softworks

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 2.1.1. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Testy na Prawo Jazdy kat. B oraz tvp.pl.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.