Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Przezroczysty ekran Trial Ver 1.08

Przezroczysty ekran Trial Ver to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Przezroczysty ekran Trial Ver zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio JulyCamera.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 917
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: JulyCamera
Rozmiar: 60 KB
Nazwa pliku: details?id=com.july.freet...
Przezroczysty ekran Trial Ver to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Przezroczysty ekran Trial Ver dzięki zaangażowaniu pracowników JulyCamera.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.08. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić AutoGuard Pro Unlocker oraz aCalendar+ Android Calendar.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.