Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Przegląd Dachowy e-dach.pl 1.1

Przegląd Dachowy e-dach.pl to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Edukacja. Przegląd Dachowy e-dach.pl powstało w studiu firmy Wojciech Siudzinski.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 905
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Wojciech Siudzinski
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:
Przegląd Dachowy e-dach.pl to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Edukacja. Za stworzenie Przegląd Dachowy e-dach.pl odpowiedzialna jest firma Wojciech Siudzinski.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także BMW Car oraz NEXT - Magazyn Przyszłości.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.