Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Project Magazine for iPhone 1.1

Project Magazine for iPhone to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Project Magazine for iPhone powstało w studiu firmy Project Interactive Publishing Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 554
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Project Interactive Publishing Limited
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:
Project Magazine for iPhone to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Project Magazine for iPhone zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Project Interactive Publishing Limited.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.1.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Light It Digital Magazine oraz Vanity Fair Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.