Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

progeCAD 2016 Professional PL

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 50
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 471.81 MB
Nazwa pliku: pcad2016.exe
progeCAD to funkcjonalne oprogramowanie CAD 2D/3D, umożliwiające pracę z projektami zapisanymi w formatach .dwg i .dxf. Debiutująca w tej odsłonie funkcja dynamiczne wprowadzanie pozwala na inicjowanie komend poprzez okienko wiersza poleceń, które znajduje się bezpośrednio przy kursorze myszy. Można wprowadzać dane, np. długość linii czy średnica okręgu z jednoczesną dynamiczną wizualizacją zmian w przypadku ruchu kursora. Podczas aktywnej komendy możliwe jest wpisywanie wartości lub skrótów poleceń do pola przy kursorze. Ustawienia tej funkcji można dostosować tak, aby spełniały wymagania i zasady pracy użytkownika.

Umieszczona w aplikacji wtyczka dla architektów Easy Arch 3D to automatyczne narzędzie, które pozwala na zwiększenie wydajności procesu projektowania czy modelowania budynków oraz wnętrz. Dzięki tej opcji projektuje się klatki schodowe, drzwi, okna, ściany, dachy i inne elementy domu za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką. Można wybierać schemat z obszernej gamy rysunków, zmieniać ich wielkość, edytować, obracać i zapisywać. Jest tu także biblioteka mebli i wyposażenia Jeśli to za mało, można wybierać z ponad 22 000 gotowych figur 2D/3D z biblioteki iCADLib. Znajdują się w niej między innymi konstrukcje, obiekty architektoniczne, elektroniczne, profile stalowe, meble, kuchnie i wiele innych. Oferowany przez progeCAD interfejs graficzny wzorowany był na innych rozwiązaniach tego typu, dzięki czemu problemów z jego obsługą nie napotkają osoby, które wczesniej korzystały z jakiegokolwiek innego programu do projektowania CAD.

Wśród licznych możliwości programu warto jeszcze wymienić między innymi dynamiczny system współrzędnych (automatycznie wytworzy tymczasową płaszczyznę XY do rysowania), zaawansowane uchwyty brył, możliwość ustalenia kolejności rysowania czy wizualizację z fotorealistycznym renderingiem światła i cienia. Kolejna zaleta to kompatybilność ze środowiskiem AutoCAD, opcja konwersji plików PDF do formatu DWG jako obiekty edytowalne oraz wprowadzanie i wyrównanie tekstu wzdłuż istniejącego łuku.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowana została specjalna wersja testowa programu, pozwalająca poznać jego pełną funkcjonalność przez okres aż sześćdziesięciu dni od momentu instalacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.