Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Profesor Pedro Rozumienie ze słuchu i Konwersacje pl

Profesor Pedro Rozumienie ze słuchu i Konwersacje kształci umiejętność praktycznego posługiwania się językiem hiszpańskim. Dialogi, scenki, filmy oraz zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia ze słuchu, lecz także pisania, mówienia i tłumaczenia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 970
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: EDGARD
Rozmiar: 24.87 MB
Nazwa pliku: ppedro_55.exe
Profesor Pedro Rozumienie ze słuchu i Konwersacje to najnowszy multimedialny program wydawnictwa EDGARD, który kształci umiejętność praktycznego posługiwania się językiem hiszpańskim. Dialogi, scenki, filmy oraz zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia ze słuchu, lecz także pisania, mówienia i tłumaczenia. Z programu mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane (materiał został podzielony na 3 stopnie trudności).

W programie: scenki z udziałem 11 profesjonalnych lektorów, specjalny rozdział poświęcony językowi hiszpańskiemu w wersji latynoamerykańskiej, słownik hiszpańsko-polski (7000 haseł). Program idealnie przygotowuje do części rozumienie ze słuchu egzaminów DELE na poziomach Inicial i Intermedio oraz do matury z języka hiszpańskiego.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.