Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Pro cycling: the magazine for professional road racing 2.2.5

Pro cycling: the magazine for professional road racing to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Pro cycling: the magazine for professional road racing to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 483
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 27 KB
Nazwa pliku:
Pro cycling: the magazine for professional road racing to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Pro cycling: the magazine for professional road racing powstało w studiu firmy Future plc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.2.5. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także PlayStation Official Magazine - UK (Sony PS2, PS3, PSP and PS Vi oraz BJPhoto: iPhone Edition.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.