Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Privacy Winner 4.5.6.4

Privacy Winner to aplikacja, która dba o ochronę prywatności użytkownika, pomagając mu znajdować i usuwać z komputera wszelkie pozostałości po korzystaniu z Internetu i popularnych aplikacji – biurowych, multimedialnych, narzędziowych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 526
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ALikeT Software
Rozmiar: 1.17 MB
Nazwa pliku: PrivacyWinner_setup.exe
Privacy Winner to aplikacja, która dba o ochronę prywatności użytkownika, pomagając mu znajdować i usuwać z komputera wszelkie pozostałości po korzystaniu z Internetu i popularnych aplikacji – biurowych, multimedialnych, narzędziowych. Umożliwia wyczyszczenie historii i pamięci podręcznej Windows. W podobny sposób możesz usuwać ślady pozostawiane przez najpopularniejsze przeglądarki internetowe. Program obsługuje Internet Explorera, Firefoksa, Operę i Netscape Navigatora (niestety brak Chrome i Safari). PRivacy Winner czyści tez pozostałości po popularnych komunikatorach (ICQ, Yahoo Instant Messager, MSN), programach z pakietu MS Office, programach multimedialne (Winamp, Windows Media Player, Real Player, QuickTime, DivX Player, ACDSee), aplikacji do wymiany plików (Azureus, BitTorrent, µTorrent, LimeWire, BitComet), klientów pocztowych (Thunderbird, Eudora, PocoMail, IncrediMail) i innych (Adobe Acrobat, odtwarzacz/wtyczka Flash, Google Desktop Search).

Privacy Winner może także usuwać zbędne i zdublowane pliki (sekcja Junk) oraz wymazywać określone pliki lub katalogi (sekcja Shredder). „Niszczarka” pracuje w trzech trybach: szybkim (jednokrotne nadpisywanie usuwanych danych), bezpiecznym (trzykrotne nadpisywanie) i gruntownym (siedmiokrotne nadpisywanie).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.