Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

PKZP Kasa pożyczkowa 6.60

PKZP Kasa pożyczkowa to aplikacja do obsługi tego typu działalności. Można używać za darmo, jeśli ilość obsługiwanych osób nie przekracza 25.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2646
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Firma Uskom
Rozmiar: 4.99 MB
Nazwa pliku: pkzp_6.60.exe
PKZP Kasa pożyczkowa pozwala prowadzić ewidencję członków kasy, ich wkładów, zadłużeń, spłat i składek. Rozliczenia z członkami można prowadzić poprzez kasę lub bank. Moduł Salda i Obroty oraz Księgowania pozwala sprawdzić poprawność zapisów na kontach. Formatka Obroty na kontach za okres pozwala skorygować ewentualne błędy zapisu. Konta i operacje są ustawione w programie na stałe, ale istnieje możliwość dopisywania nowych i zmienianie nazw istniejących. Niedozwolone jest tylko zmienianie istniejących numerów kont i operacji. Wszystkie wykonywane operacje i ich poprawność jest pokazywana na ekranie. Przed zamknięciem okresu można przeprowadzić symulacje zamknięcia w celu sprawdzenia poprawności zapisu na kontach.

PKZP Kasa pożyczkowa pozwala wydrukować także wzory i dokumenty typu: wniosek o pożyczkę, deklaracja przystąpienia do kasy, wniosek o przeniesienie do innej kasy. Przez rok czasu można używać program za darmo i nie jest wymagana licencja. Po tym okresie czasu program jest legalny, jeżeli liczba członków kasy nie przekracza 25 osób, ale wprowadzone dane nadal istnieją i pozwalaj się przetwarzać informując jedynie o przekroczeniu ilości członków kasy. Dostęp do aplikacji mogą mieć wszyscy lub tylko uprawnieni użytkownicy posiadający swój login i hasło. Program posiada hasło Główne, którego można zawsze użyć w sytuacji awaryjnej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.