Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Apple Thunderbolt Firmware 1.2

Apple Thunderbolt Firmware 1.2 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Apple .

Liczba pobrań: 227
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Apple
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: ThunderboltFirmwareUpdate...
Apple Thunderbolt Firmware 1.2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Apple .

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Apple Thunderbolt Firmware 1.2 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Toshiba Satellite Pro L300 Assist Driver 2.01.08 for Vista czy NVIDIA Quadro K5010M Graphics Driver 6.14.13.783 for XP64. Apple Thunderbolt Firmware 1.2 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.