Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) BIOS F5

Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) BIOS F5 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 298
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_ga-ma785gt-ud3h_f...
Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) BIOS F5 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Vizio CA27-A1 Atheros WLAN Driver 10.0.0.42 for Windows 7 i Konica Minolta magicolor 1600W Printer GDI Driver 2.2.5.0 for Vi. Aplikacja Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) BIOS F5 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.