Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Plextor PX-L890UE DVD-RW Firmware 1.04

Plextor PX-L890UE DVD-RW Firmware 1.04 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Plextor.

Liczba pobrań: 93
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Plextor
Rozmiar: 0
Nazwa pliku:
Plextor PX-L890UE DVD-RW Firmware 1.04 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Plextor.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCY216GX/S Notebook Utilities 1.0 i Vizio CT14-A0 Intel Graphics Driver 8.15.10.2752 for Windows 7. Programiści Plextor zadbali, by Plextor PX-L890UE DVD-RW Firmware 1.04 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.